50000 Free eBooks & AudioBooks

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 5.3.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Oodles
Android cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz 50000 Free eBooks mobil uygulaması sizlere binlerce e kitap sunuyor.

Oodles mobil uygulaması dünya klasiklerini, kitapları, hikayeleri okumak veya dinlemek için kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmak için Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz yeterlidir. Binlerce kitap arasından kendi tarzınız uygun kitabı seçin ve her an kitabınızı okumanın ya da dinlemenin keyfini çıkartın. 

Kitap okuma oranını arttırmak ve aktif okuyuculara kolaylık sağlamak amacıyla tasarlanan 50000 Free eBooks mobil uygulaması ile sizde binlerce kitap arasından seçiminizi yapın. Herhangi bir kitabı telefonunuzdan epub, mobi veya txt formatında alabilirsiniz. Oodles kişiselleştirilmiş bir okuyucuya sahiptir. Yazı tipi boyutunu, stili, arka planı, satır aralığını ve diğer okuma özelliklerini tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.

Kitaplar, bir sonraki okumanızı kolayca keşfetmenize yardımcı olacak çeşitli kategorilerde ve etiketlerde düzenlenir. Ayrıca üst kısımdaki kitapları ve popüler yazarları ayrı bölümlerde de görebilirsiniz. Her kitap, Oodles'te mevcutsa ilgili sesli kitapla bağlantılıdır. Kütüphaneniz artık akıllı cep telefonunuza sayesinde mobil cihazınıza indiriliyor. Her an her yerde dilediğiniz kitabı okuma zevkiniz yaşayabilirsiniz. 

 

50000 Free eBooks & AudioBooks indir
DİĞER SÜRÜMLER